fbpx

POLANDO.de szykuje się na targi budownictwa w Zielonej Górze

POLANDO.de na targach budowlanych w Zielonej Górze

POLANDO.de szykuje się na targi budownictwa w Zielonej Górze

Nasze zaangażowanie w polski sektor budownictwa wciąż się rozwija. Po kilku udanych wizytach na wydarzeniach branżowych czas na kolejne targi. W dniach 8-10 marca będziecie mogli nas spotkać w Zielonej Górze, na XXVII Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

Od stolarki otworowej po technologie energooszczędne

To największa impreza tego typu w województwie lubuskim. Każdego roku pojawiają się na niej przedstawiciele kilkudziesięciu firm z branży, a targi przyciągają tłumy odwiedzających. Tak duże zainteresowanie nie dziwi. Ze względu na duży przekrój tematyczny wydarzenia, odwiedzający będą mogli poznać ofertę przedsiębiorstw zajmujących się wieloma różnymi elementami rynku budownictwa i wyposażenia: od projektów i materiałów budowlanych, przez stolarkę otworową, systemy grzewcze i oświetlenia, aż po obrót nieruchomościami czy energooszczędne technologie.

Nowoczesne budownictwo

Te targi to także okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku. Zaprezentowane zostaną, między innymi, domy kopułowe czy nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Jeśli, podobnie jak POLANDO.de (od 22.08.2020 – POLEN-INSIDER.de) uważacie, że polski sektor budownictwa prezentuje najwyższą jakość i fachowość, nie może zabraknąć Was w ZIelonej Górze. Do zobaczenia na miejscu!

POLANDO.de na targach budowlanych w Zielonej Górze

POLANDO.de na targach budowlanych w Zielonej Górze – hala D, stoisko 2

Miejsce targów: WOSiR Drzonków, ul. Olimpijska 20 w Zielonej Górze
Termin: 8-10 marca od 10:00 do 18:00
Nasze stoisko: nr 2 – zaraz obok głównego wejścia

 

KOMUNIKAT: z dniem 22/08/2020 POLANDO zmienia nazwę na POLEN-INSIDER.de oraz ReklamawNiemczech.pl

%d bloggers like this:
})(jQuery)