fbpx
 

POLANDO.de Twoją przepustką do niemieckich klientów

Rozumiemy mentalność niemieckich klientów oraz ich oczekiwania

Wielu polskich przedsiębiorców próbuje reklamować się w Niemczech tak, jak robiłoby to w Polsce. Niestety, takie działanie przynosi słabe rezultaty. Źle przygotowana oferta, to małe zainteresowanie klientów i marnotrawienie budżetów reklamowych.

Dlatego w POLANDO.de dostosowujemy materiały reklamowe do niemieckiej mentalności oraz wybranej grupy docelowej. Uwzględniamy różnice, wynikające z innej kultury, przyzwyczajeń, uprzedzeń i oczekiwań.

Średnio pół miliona odsłon portalu miesięcznie w 2019

Dlaczego to ważne dla Ciebie? Wysoka popularność POLANDO.de gwarantuje skuteczniejsze dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.
Bezustannie pracujemy nad zwiększaniem ruchu i lepszym pozycjonowaniem portalu. To sprawia, że codziennie odwiedzają nas setki nowych osób. Każda z nich to Twój potencjalny klient!

Notujemy dynamiczny przyrost odwiedzin z każdym miesiącem – inwestujesz więc pieniądze w reklamę, która zostanie zauważona i przyniesie realne efekty w postaci zapytań od nowych klientów.

Jesteśmy widoczni

POLANDO.de to nie tylko reklama online. Staramy się dotrzeć ze swoją misją promowania polskich przedsiębiorstw na niemieckim rynku wszędzie tam, gdzie są Niemcy. Nasze reklamy pojawiają się między innymi na przygranicznych bazarach. Można nas także spotkać wśród sponsorów i partnerów medialnych niemieckich imprez – nasz punkt reklamowy w takim miejscu, to również Twój punkt reklamowy!

Sprawdź, jak możemy pomóc promować Twój biznes w Niemczech

Pomagamy polskim firmom niezależnie od branży

Nieważne, czy prowadzisz sklep, warsztat, hotel, czy jesteś producentem.
POLANDO.de tworzymy z myślą, aby przedsiębiorca z każdej dziedziny mógł efektywniej docierać do nowych klientów w Niemczech. Stawiamy na polskie firmy, bo wiemy, jak mocno cenione są na niemieckim rynku. Nie tylko za niskie ceny, ale przede wszystkim wysoką jakość, szybką realizację i terminowość.

Jednocześnie rozumiemy problemy wynikające z nieznajomości języka i rynku niemieckiego. Maksymalnie upraszczamy proces docierania do klientów, aby przedsiębiorcy szybciej rozwijali markę za granicą.

Wyższa wiarygodność Twojej działalności w oczach niemieckich odbiorców

Marka POLANDO.de cieszy się dużym zaufaniem, bo jest niemiecką firmą, która aktywnie udziela się w życiu społecznym i kulturowym. Jesteśmy również dostępni dla naszych niemieckich klientów pomagając im w znalezieniu firm czy udzielając im informacji  – zarówno w biurze, telefonicznie oraz poprzez email i messenger. Współpracując z nami, korzystasz z kredytu zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni.

Nie musisz więc rejestrować firmy w Niemczech, aby zyskać większą sympatię tutejszych odbiorców. Pod ochronnym parasolem POLANDO.de skutecznie unikasz barier wynikających z początkowej nieufności do firmy spoza Niemiec.

Jesteś dokładnie tam, gdzie są Twoi klienci

POLANDO.de to osobisty ambasador Twojego biznesu na niemieckim rynku. Ty masz produkt lub usługę, a my znamy mentalność niemieckiego klienta, język i mamy jego zaufanie.

Trafiasz zatem dokładnie tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci. Nie marnujesz cennego czasu i pieniędzy na mało skuteczne działania.

Jesteś polskim przedsiębiorcą i chcesz skutecznie pozyskiwać klientów za zachodnią granicą?

Sprawdź, jak możemy pomóc
})(jQuery)