fbpx

POLANDO.de uruchamia połączenie autobusowe z Majaland w Kownatach

Artur Kasiubowski, POLANDO.de

POLANDO.de uruchamia połączenie autobusowe z Majaland w Kownatach

Z pierwszą sobotą sierpnia (03.08.19) portal POLANDO.de (od 22.08.2020 – POLEN-INSIDER.de) uruchamia linię autobusową między Frankfurtem (n.Odrą) / Słubicami a parkiem rozrywki MAJALAND w Kownatach.

Współpracę z parkiem MAJALAND w Kownatach portal POLANDO.de nawiązał już w czerwcu 2018 roku – wówczas był to oficjalnie jeszcze teren budowy. Do dnia dzisiejszego zrealizowaliśmy szereg kampanii reklamowych skierowanych do odbiorców w Niemczech. W portfolio naszych działań jest nie tylko promocja parku, w naszym biurze można nabyć również bilety a od przyszłego weekendu – uruchamiamy regularną linię autobusową, która będzie kursowała w każdą sobotę.

Autobusem do parku MAJALAND w Kownatach

Park Majaland w Kownatach mieści się zaledwie 35km od Frankfurtu nad Odrą i cieszy się ogromnym zainteresowaniem również wśród niemieckich odwiedzających. Do tej pory jedyną możliwością dotarcia do tego fantastycznego parku rozrywki był wyjazd własnym samochodem.

W odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy to zmienić i w związku z tym uruchamiamy linę autobusową do parku rozrywki MAJALAND w Kownatach. Od teraz każdy, kto nie posiada własnego środka transportu może również cieszyć się z licznych atrakcji jakie oferuje Majaland.

Wygodny i nowoczesny autobus będzie kursował w każdą sobotę z przystanku autobusowego Collegium Polonicum w Słubicach, który mieści się zaledwie 20m od mostu łączącego miasto z Frankfurtem n.Odrą.

Zadbaliśmy o to, aby mieli Państwo wystarczająco dużo czasu na zabawę – do Państwa dyspozycji jest prawie 7 godzin spędzonych w parku – wyjazd autobusu o godzinie 9:30 i powrót ok. 17:40. Czas podróży w jedną stronę to miej więcej 35-40 minut w zależności od natężenia ruchu. Bilety są do nabycia wyłącznie w biurze POLANDO.de we Frankfurcie nad Odrą – cena biletu w obie strony wynosi 16,50€ / 70,00 PLN (nie obowiązują zniżki).

Linię obsługuje największa firma transportowo-logistyczna w województwie lubuskim: TRANSHAND Sp. z o.o.

Oszczędzaj kupując bilet parku wraz z przejazdem

Kupując u nas bilet również do parku przygotowaliśmy również atrakcyjne pakiety cenowe:

  • Bilet do Majaland wraz z przejazdem dla osób do 1m wysokości: 26,00€ (112,00 PLN)
  • Bilet do Majaland wraz z przejazdem dla osób powyżej 1m wysokości: 32,00€ (138,00 PLN)

 

Komfortowy i bezpieczny autobus ISUZU LUX z roku 2017

KOMUNIKAT: z dniem 22/08/2020 POLANDO zmienia nazwę na POLEN-INSIDER.de oraz ReklamawNiemczech.pl

%d bloggers like this:
})(jQuery)