fbpx

POLANDO.de kojarzy biznes na targach GLASS & STONE

POLANDO.de kojarzy biznes na targach GLASS & STONE

W Poznaniu trwają jedyne targi dedykowane branży szklarskiej. Glass odbywają się w tym samym czasie co targi branży kamieniarskiej Stone. Na rozmach ekspozycji wpłynęło ponad 300 wystawców. Aż 60 proc. z nich to firmy zagraniczne. Doceniają to zwiedzający profesjonaliści, których frekwencja już w pierwszych dwóch dniach znacznie przekroczyła statystyki ubiegłorocznej edycji.

Niemiecka Izba Rzemieślnicza na targach GLASS

Zróżnicowana tematycznie ekspozycja przyciąga także zagraniczne firmy. Są wśród nich członkowie izb przemysłowych i rzemieślniczych mających swoją siedzibę w różnych krajach Europy. Jedną z nich jest niemiecka Handwerkskammer, będąca samorządową instytucją wszystkich rzemiosł w okręgu izbowym, zorganizowana w formie prawnej spółki publicznej.

POLANDO.de wspiera biznes polsko-niemiecki

Od prawej: Jakub Płoński (Handwerkskammer), Marta Szydłowska (Dyrektor targów GLASS), Ewa Gosiewska (Specjalistka ds.PR), Karsten Rost (Preussenglas Service GmbH & Co. KG, Eisenhüttenstadt), Torsten Holze (Die Glaserei e.K., Berlin)

Cieszymy się, że POLANDO.de (od 22.08.2020 – POLEN-INSIDER.de) ma w tym swój udział i aktywnie wspiera polskie firmy w nawiązaniu kontaktów. Kojarzenie biznesu, nawiązywanie relacji biznesowych z polskimi firmami związanymi nie tylko z przemysłem – to są nasze działania oferowane dla klientów biznesowych. Niewątpliwym atutem jest nasza współpraca z niemieckimi izbami rzemieślniczymi (Handwerkskammer) czy przemysłowo-handlowymi (Industrie- und Handelskammer).

 

KOMUNIKAT: z dniem 22/08/2020 POLANDO zmienia nazwę na POLEN-INSIDER.de oraz ReklamawNiemczech.pl

%d bloggers like this:
})(jQuery)