fbpx

Marketing transgraniczny w dobie technologii cyfrowych

Marketing transgraniczny w dobie technologii cyfrowych

Osiągnęliście Państwo sukces na rynku krajowym i planujecie ekspansję na rynek niemiecki? Zastanawiacie się: jak promować się w Niemczech? Poprzez jakie instrumenty marketingowe dotrę do potencjalnych klientów? Jakie strategie obiecują największy sukces? Czy w dobie technologii cyfrowych różnice interkulturowe odgrywają jakąkolwiek rolę?

 

Odpowiedź na powyższe pytania oraz możliwość wymiany doświadczeń z przedsiębiorcami działającymi zarówno w Polsce jak i w Niemczech znajdą Państwo podczas 92. polsko-niemieckiego forum przedsiębiorców – “Marketing transgraniczny w dobie technologii cyfrowych”. Prezentację na temat “Niesamowitych możliwości promocji polskich firm w Niemczech” wygłosi Artur Kasiubowski (POLANDO.de) – dzieląc się doświadczeniem i praktyczną wiedzą w tym zakresie.

 

Forum organizowane jest przez Centra Usługowowo-Doradcze Euroregionu Pomerania oraz Izbę Przemysłowo-Handlową Brandenburgii Wschodniej (IHK Ostbrandenburg). Wydarzenie, które odbędzie się 23.01.2020 w Szczecinie zaprasza portal POLANDO.de wspólnie ze Wspólnotą Komunalną Europaregion POMERANIA.

Udział w forum jest bezpłatny – wymaga jednak rejestracji u organizatora.

Zobacz program

Formularz zgłoszeniowy

 

KOMUNIKAT: z dniem 22/08/2020 POLANDO zmienia nazwę na POLEN-INSIDER.de oraz ReklamawNiemczech.pl

%d bloggers like this:
})(jQuery)