fbpx
 

Jak pomagamy

Sprawdź, jak POLANDO.de pomaga w pozyskiwaniu klientów w Niemczech

Jak pomagamy w dotarciu do niemieckich klientów?

Sprawdź, jak POLANDO.de pomaga w pozyskiwaniu klientów w Niemczech
Napiszemy i zaprojektujemy skuteczną ofertę

Masz wysokiej jakości produkt, ale nie wiesz, jak jego zalety ubrać w słowa? Pomożemy w profesjonalnym przygotowaniu i przetłumaczeniu oferty. Następnie zaprezentujemy ją setkom potencjalnych niemieckich klientów z Twojej branży.

Dbamy o to, aby propozycja była skrojona na miarę potrzeb Twojej grupy docelowej i dostosowana do wymagań oraz mentalności niemieckiego klienta. To kluczowe, gdyż ich preferencje zakupowe różnią się od polskich.

Stworzymy wpis promujący Twój biznes na naszym portalu

Portal POLANDO.de codziennie odwiedzają setki osób poszukujących specjalistów z różnych branż. Warto więc postawić na wpis promocyjny, który jest widoczny dla potencjalnych klientów przez 365 dni w roku.

Wiemy, że czasem kilka trafnych zdań wystarczy, by wzbudzić zainteresowane. Opisz nam swoją działalność, a my stworzymy wpis, który zachęci niemieckich odbiorców do kontaktu z Tobą.

My następnie dopasujemy opis do niemieckiej kultury, potrzeb i mentalności.

Promocja w social media

Chciałbyś pozyskiwać klientów w Niemczech poprzez portale społecznościowe? Obecnie to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, gdyż daje możliwość łatwego dotarcia do ściśle sprofilowanych odbiorców z wybranej branży.

W POLANDO.de promujemy Twoją firmę w naszych kanałach społecznościowych oraz grupach tematycznych związanych z Twoją branżą. To sprawia, że oferta jest widoczna dla większej liczby osób, bezpośrednio zainteresowanych Twoją usługą lub produktem.

Współpraca z niemieckimi mediami

W celu poszerzania zasięgu naszych działań intensywnie współpracujemy z wydawcami zewnętrznymi.

Decydując się na współpracę z POLANDO.de, zyskujesz możliwość publikacji reklam m.in. w Radio PURE FM – stacji radiowej w Berlinie, posiadającej częstotliwości w 7 miastach – w tym również we Frankfurcie nad Odrą (zasięg na ponad 180.000 osób).

Do Twojej dyspozycji są też lokalne gazety ukazujące się w pasie przygranicznym, jak również dzienniki i tygodniki z Berlina.

Wsparcie specjalistów od marketingu

Korzystasz ze wsparcia i wiedzy doświadczonych ekspertów w zakresie pozyskiwania klientów na rynku niemieckim.

Jesteśmy niemiecką firmą, która świetnie rozumie tutejszą mentalność i kulturę, dzięki czemu wiemy, jak do nich efektywnie dotrzeć.

Chcesz, aby Twoja oferta zaczęła szeroko docierać do klientów za zachodnią granicą?

})(jQuery)