fbpx

Bilety na tagi BUDMA 2020 z Polen-Insider.de

Bilety na tagi BUDMA 2020 z Polen-Insider.de

Portal POLANDO.de (od 22.08.2020 – POLEN-INSIDER.de) na największych targach branży budowlanej BUDMA.

Już w pierwszym tygodniu lutego odbędą się największe targi budowlane w tej części Europy – ponad 1000 wystawców z 33 krajów zaprezentuje najnowsze rozwiązania oraz produkty. Targi BUDMA to wydarzenie skupiające całą branżę budowlaną. To czas premier rynkowych, nowości technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących rozwój.

POLANDO.de*, pawilon 5, stoisko 106A

Bilety na targi BUDMA 2020

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach w Poznaniu. Aby otrzymać 2 darmowe zaproszenia proszę wypełnić poniższy formularz. (lista wystawców oraz dalsze informacje o targach tutaj)


  Jestem zainteresowany reklamą mojej firmy w Niemczech, interesuje mnie głównie klient indywidualny (B2C)Interesuje mnie dotarcie wyłącznie do klienta biznesowego w Niemczech (B2B)


  Reklama w Niemczech” patronem medialnym targów BUDMA 2020

  Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie skuteczności naszych działań marketingowych skierowanych do niemieckich odbiorców. Portal Polen-Insider.de również w tym roku objął patronatem medialnym największe targi budowlane w tej części Europy. W 2019 roku współpracę z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi rozpoczęliśmy od promocje największych targów branży stolarki otworowej Windoor-Tech.

  KOMUNIKAT: z dniem 22/08/2020 POLANDO zmienia nazwę na POLEN-INSIDER.de oraz ReklamawNiemczech.pl

  %d bloggers like this:
  })(jQuery)